Benefit program

V rámci řetězce LH Hotels nabízíme „Benefit program LH Hotels“, který firemním zákazníkům umožní 5% jejich obchodu, který realizují v LH hotelech, přeměnit bezplatně na motivační podnikové vouchery na ubytování se snídaní a věnovat je jejich zaměstnancům.  Za každý individuální obchod ve výši 100 000 Kč bez DPH a vyšší vystavíme vouchery na soukromé ubytování se snídaní pro zaměstnance firemního zákazníka v hodnotě 5% z tohoto obchodu, které bude moci uplatnit v síti LH Hotels. Tento program může vhodně rozšířit firemní sociální a motivační nástroje ve firmách našich obchodních partnerů.

Kontaktujte prosím naše obchodníky na hotelech, nebo zde.

 

Časté dotazy

Je množství voucherů pro jednu firmu nějak omezeno?

Není, program se vztahuje na všechny obchody mezi LHHR a Obchodním partnerem, které přesáhnou 100 000 Kč bez DPH za každý jednotlivý obchodní případ. Od základny pro výpočet hodnoty a počtu voucherů odečteme externě nakupované služby (jako např.: externí wellness a masáže, programy atd.).

Funguje program i pro eventové zprostředkovatele a agenty?

Ano, eventový zprostředkovatel nebo agentura se může rozhodnout, na koho nechá vouchery vystavit.

Do kdy musí být voucher vyčerpán?

Obvykle do 1 roku, ale v případě potřeby lze domluvit i prodloužení platnosti.

Je voucher přenosný?

Vouchery jsou vystaveny na jméno osoby, která je oprávněna služby čerpat. Změna osoby je možná po dohodě.

Jaká je hodnota voucheru?

Hodnota voucheru je vždy uvedena na něm. Obvykle se jedná o přenocování se snídaní pro dvě osoby na dvoulůžkovém pokoji.

Co znamená soukromé použití voucheru?

Za soukromé použití v rámci našeho programu se má, že služby jsou čerpány v rámci soukromého volna osoby, na kterou zní. Není jej tedy možno použít na úhradu např. služební cesty apod.

 

Materiály ke stažení:
Benefit Program LH Hotels
Všeobecné obchodní podmínky Benefit program LH Hotels